Algemene ledenvergadering 4 november.

De opkomst was groot vandaag in Nunspeet. De dag begon met de traditionele vergadering met ondersteuning van een mooie Power Point presentatie. Altijd leuk om tijdens de vergadering wat interactie te gebruiken.

De heerlijke lunch werd verzorgd door het team van de Pineta en was erg gezellig en smaakvol!

De middag werd verzorgd door Birthe Wijerkamp, zij nam ons mee in haar Vintage wardrobe terug in de tijd van 1900 tot 1960 the new look van Dior.

Het was een geweldige interactieve middag. Kleding mocht van alle kanten worden bekeken en binnenste buiten gedraaid. Zo kwamen en mooie en interessante dingen naar voren en met name hoe de kleding vroeger gemaakt werd en vermaakt werd!

Vol inspiratie ging iedereen om 16.00 uur weer naar huis.

Klik op de link om naar de foto’s te gaan van deze dag.